אז איך זה עובד...


מה כולל פיתוח התוכנה?
ספוט סופט מפתחת פתרונות טכנולוגים מתקדמים באמצעות מחקר, אפיון מוצר, פיתוח ממשק משתמש ידידותי, עיצוב גרפי, בדיקות ופיתןח תוכנה, ייעוץ טכנולוגי, הדרכה, הטמעת המוצר ועוד.

ספוט סופט מייצרת את התוכנה המתאימה ביותר לתעשייה הרלוונטית לפי שיקולים פונקציונאליים, תקציב ומשך זמן פיתוח המערכת, התאמתה לצרכי הלקוח בהווה עם גמישות לביצוע שינויים בעתיד.

 

אפיון המערכת

בתהליך האיפיון אנשי האופרציה מטעם הלקוח נפגשים מספר פעמים עם מנתח המערכות של ספוט סופט בכדי ללמוד את צרכיו ואת קהל היעד של בית העסק. אפיון מוקדם ומעמיק של המערכת הופך את תהליך הפיתוח ליעיל וברור.

הפגישה כוללת תחקיר יסודי לגבי דרישות הלקוח והפתרונות הדרושים לו. 

 

הערכת העבודה הנדרשת
צוות הפיתוח של ספוט סופט מבצע הערכה לגבי הפתרונות הטכנולוגים המתאימים ללקוח, משך זמן הפיתוח, כוח אדם שיידרש והוצאות נלוות.
חשוב להדגיש כי ההתמחות העיקרית של ספוט סופט היא פיתוח מערכות לרשתות ניקוי יבש, מכבסות, מתפרות ושירותי מזון המהיר, לכן הצוות מאוד מיומן בהבנת צורכיהם הקפדניים של קהל הלקוחות, כך שזמן הפיתוח וההתאמה שנדרשים לצוות קצרים משמעותית.

 

פיתוח המערכת
בתהליך האפיון נקבעו מראש מועדי פאזות פיתוח שחושבו ותוכננו בקפידה.
צוות הפיתוח עובד בסטנדרט בדיקות מדוקדק המתחשב בדרישות וצרכי הלקוח, עם גמישות לשינויים ושדרוגים בעתיד.
הנדסת האנוש וממשקי המערכת מקבלים חלק נרחב מזמן האפיון וזאת מפני שספוט סופט מאמינה כי המערכת חייבת לספק למשתמש הקצה ממשק אינטואיטיבי, נוח וקל להבנה על מנת שיוכל לבצע את עבודתו ביעילות ובמינימום טעויות אנוש.

 

ליווי ותמיכה ללקוחות
תהליכי ההתקנה וההטמעה מבוצעים על ידי צוות מקצועי ומיומן, בעל יחסי אנוש מעולים.

תהליכים אלה מקלים על משתמשי המערכת ומספקים להם את מירב הביטחון להתחיל את יומם הראשון בנוחות ובמינימום לחץ, מה שמייצר מעבר חלק עבור בית העסק.
חשוב לציין כי ספוט סופט ממשיכה לספק ללקוח שירותי תמיכה, ייעוץ והכוונה לכל אורך הדרך.


 

 מערכות ניהול מידע ותפעול לרשתות ניקוי יבש \ מכבסות, מתפרות ושרותי מזון מהיר 

 
052-8545797